Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że z początkiem września 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu Wiarygodna Szkoła. Po rekrutacji placówek w regionie, Ogólnopolskie Wyróżnienie otrzymuje Szkoła Podstawowa Nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu.

Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona placówka, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce,posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo. Celem programu jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół i przedszkoli, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.

Portfolio wszystkich uczestników naszego programu znajdą Państwo na stronie internetowej www.wiarygodnaszkola.pl w zakładce Laureaci oraz na naszym profilu na Facebooku.

wiarygodna szkola dyplom

wiarygodna szkola certyfikat