Lp.Nazwisko i imięDzieńGodzinaMiejsce
1. Aab Monika Środa 13:45 -14:45 Pokój nauczycielski
2. Augustynowicz Bernard Środa 13:45- 14:15 Pokój nauczycielski
3. Brodowicz Karolina Środa 12:00 – 13:00 Sala nr 18
4. Bukowy Magdalena Wtorek 12:00-13:00 Świetlica
5. Dąbrowska Anna Wtorek co 2 tyg. 11:00 -12:00 Pokój nauczycielski
6. Dejneka Alina Poniedziałek 11:55 – 12:55 Sala nr 4
7. Dębicki Grzegorz Wtorek 8:25 – 9:25 Pokój nauczycielski
8. Dzierżak Barbara II i IV środa miesiąca 13:50 – 14:50 Pracownia fizyczno-chemiczna
9. Gaweł Gabriela Środa 9:20 – 10:20 Sala nr 11
10. Gilowska Agnieszka Wtorek 8:00 – 9:00 Gabinet pedagoga
11. Fudała Sabina Poniedziałek 13:00-14:00 Sala nr 2
12. Inglot Maciej Piątek 13:00 – 14:00 Pokój nauczycielski
13. Janczalik Sylwia Poniedziałek 8:30 – 9:10 Pokój nauczycielski
14. Joniec-Jurczak Agnieszka Poniedziałek 8:55 – 9:25 Pokój nauczycielski
15. Kałętek Małgorzata Poniedziałek 11:05– 12:05 Pokój nauczycielski
16. Kasperska Karolina Środa 13:00 – 14:00 Sala nr 2
17. Kondrat Marek Środa 13:00 – 14:00 Biblioteka
18. Korecka Marta Poniedziałek 11:05 – 12:05 Pokój nauczycielski
19. Ks. Krzych Piotr Wtorek 12:00 – 13:00 Pokój nauczycielski
20. Kryk Paulina Czwartek 10:00 – 11:00 Gabinet pedagoga
21. Ledwożyw Leszek Poniedziałek 12:00 – 13:00 Pokój nauczycielski
22. Litwa Justyna Wtorek 9:40-10:10; 10:20-10:50 Pokój nauczycielski
23. Lis Magdalena Piątek 11:05 – 12:05 Pokój nauczycielski
24. Maciałek Urszula Wtorek 11:00 – 12:00 Pokój nauczycielski
25. Macnar Władysława Środa 13:45 – 14:15 Pracownia techniczna
26. Mrozowicz Kinga Wtorek 7:30 – 8:30 Pokój nauczycielski
27. Nogaj Dariusz Środa 10:40 - 11:10 Pokój nauczycielski
28. Nowerska Ewelina Piątek 10:00 – 11:00 Sala nr 3
29. Podgórecka Małgorzata Poniedziałek 11:55 – 12:55 Pokój nauczycielski
30. Pokrywka Olaf Środa 8:40 – 9:40 Gabinet dyrektora
31. Pelczner Magdalena Środa 16:30 – 17:30 Sala nr 3
32. Rokoszyńska Gabriela Piątek 9:20 -10:20 Pokój nauczycielski
33. Serafin Dariusz Poniedziałek 14:00 – 15:00 Sekretariat
34. Sękiewicz Karolina Wtorek 12:10 – 13:10 Sala nr 9
35. Sołek Ewa Środa 8:35 – 9:35 Pokój nauczycielski
36. Szarlińska Mirella Poniedziałek 8:15 – 9:15 Pokój nauczycielski
37. Szczotka Grzegorz Piątek 10:10 – 11:10 Sala gimnastyczna
38. Szczygieł Anna Środa 7:30 – 8:30 Pokój nauczycielski
39. Szewczyk Dariusz Wtorek 9:20 -10:20 Sala gimnastyczna
40. Szmuc Robert Czwartek 8:25 – 9:25 co 2 tyg. Pokój nauczycielski
41. Szylar Magdalena Poniedziałek 8:25 – 9:25 Sala nr 10
42. Walter Alina Piątek 11:55 – 12:55 Sala nr 16