Z życia szkoły

Tradycyjnie, jak co roku w okresie przedświątecznym, uczniowie klas 4-6 uczestniczą w Szkolnym Konkursie na e-kartkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Zuchy z 1 Gromady Zuchowej STRAŻNICY KORONY podczas akcji roznoszenia Betlejemskiego Światełka Pokoju.

We wtorek, 20 grudnia, dzieci z "zerówki" udały się do Domu Seniora.

Jak widać na naszym szkolnym FB, czas szkolnych wigilii rozpoczęty!

We wtorek 13.12.2022 w JOKiS, uczniowie klasy 6b naszej szkoły wzięli udział w wspaniałym programie poświęconym pamięci wybitnej polskiej himalaistki - Wandy Rutkiewicz. Spotkanie zorganizowane było przez młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu.

,,Wśród nocnej ciszy..." - tą kolędą zaczęliśmy naszą dzisiejszą zbiórkę. Wszyscy wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia i śpiewaliśmy kolędy.

Nasze szkolne choinki już gotowe! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za wspólnie spędzony czas!

W dniu 13 grudnia w Hotelu Bristol Rzeszów Tradition & Luxury w Rzeszowie odbył się Turniej Finałowy projektu "Szachy w Podkarpackich Szkołach".

Dzięki uprzejmości Pani Sylwii Janczalik oraz uczniów klasy VIII, drugoklasiści uczestniczyli w małych "pokazach chemicznych".