Nasze zawołanie - JAGANA to, JArosław – stąd jesteśmy, GAz – wydobywany w naszym województwie podkarpackim, NAfta – Ignacy Łukasiewicz wynalazca lampy naftowej, przewodnik programu „BYĆ JAK IGNACY” – odkryj tajemnice nauki.

Pierwsze spotkania to postać Stanisławy ADAMOWICZOWEJ, polskiej lekarce i specjalistce zdrowia. Prezentacja z programu, Wehikuł Inacego, filmiku z cyklu „Nauka to lubię”, ”Było sobie życie”, uświadomił nam, że tak dużo zawdzięczamy tej osobie w zakresie higieny w życiu codziennym. Zajęcia te, to również gry, quizy radosna twórczość literacka, zabawy oraz informacje o pandemiach, szczepieniach ochronnych, instrukcjach skutecznego mycia rąk oraz co zrobić aby być zdrowym, z udziałem Pani Higienistki Szkolnej.

Na koniec wszystkich zajęć - relaks, pozycja Cooka.

im. św .Królowej Jadwigi
w Jarosławiu