Drodzy Uczniowie
Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń, przeżyć i osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!

Gratuluję szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli znaczące sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, w rozwijaniu zdolności i talentów.

Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Wykorzystajcie go dobrze, korzystajcie z uroków lata, regenerujcie siły, zwiedzajcie, poznawajcie Polskę i świat. Gromadźcie wrażenia, doświadczenia i dobre emocje!

Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalności i wspólnej nauki w ławkach szkolnych.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!