10 listopada, w przepięknej scenerii lasów sieniawskich na terenie Leśnictwa Witoldówka, odbył się bieg upamiętniający DZIEŃ 11 LISTOPADA.

W kategorii klas 4-6 trzy pierwsze miejsca wśród chłopców zajęli uczniowie naszej szkoły: I miejsce Starzyk Hubert, II miejsce Bereza Karol, III miejsce Lis Gracjan, a wśród dziewcząt w kategorii klas 4-6 II miejsce zajęła Gabriela Knara.

Po zakończonej sportowej rywalizacji nastąpiło uroczyste rozdanie nagród i dyplomów, ponadto każdy z uczestników otrzymał nagrodę za udział.

Po emocjach związanych z biegami wszyscy uczestnicy mieli możliwość spotkania się przy gorącej herbacie, a także skosztować pysznych pierogów oraz pieczonych ziemniaków z ogniska z serem i masełkiem.
Na zakończenie spotkania uczniowie uczestniczyli również w warsztatach przyrodniczo-chemicznych.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować całej Społeczności Szkoły Podstawowej im. I. Krasickiego w Rudce za zaproszenie na to szczególne wydarzenie.