Miło nam poinformować że nasza szkoła została zakwalifikowana do Ligi Robotów, czyli Ogólnopolskiego Turnieju opartego na założeniach idei STEAM, która wskazuje, że proces uczenia się to poszukiwanie, współpraca i krytyczne myślenie. Projekt łączy najnowsze osiągnięcia nauki, inżynierii, technologii, a także sztuki i matematyki. Pomaga kształtować otwarte i kreatywne umysły, na miarę XXI wieku.

To przedsięwzięcie, na skalę światową, wspierające talenty młodych ludzi. Program ten daje możliwość połączenia najnowszych osiągnięć nauki, inżynierii oraz technologii, aby przez aktywne zaangażowanie uczniów, odkrywać ich talenty i pasje.W ramach projektu szkoła otrzymała Zestaw LEGO SPIKE Prime , klocki oraz matę turniejową o wartości 2500 zł.