Na początku lutego w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Powiatowe Zawody Koszykówki dziewcząt oraz chłopców w ramach "Igrzysk Dzieci" (rocznik 2010 i młodsi).

1 lutego obyły się zawody chłopców. Na zawody stawiło się cztery zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jarosławiu, oraz SP Radymno, Makowisko, Szówsko. Nasza drużyna osiągnęła następujące wyniki z SP Radymno 14-8, SP Makowisko 31-0, oraz SP Szówsko 38-4 . Ostatecznie nasza drużyna zdecydowanie zajęła miejsce pierwsze i będzie reprezentować powiat jarosławski na zawodach rejonowych / obszar byłego województwa przemyskiego/. Kolejność drużyn:

1. SP 1 Jarosław
2. SP Szówsko
3. SP Radymno
4. SP Makowisko

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Starzec Wojciech, Gołąb Szymon, Maziarek Maciej, Naspiński Oskar, Ożyło Miłosz, Sawicki David, Chrapek Tymoteusz, Tomaszewski Piotr, Oważany Dawid, Szelągowski Jakub, Sobolewski Maciej, Kaczmarek Wiktor, Drozd Maciej, Dziura Oskar. Drewniak Patryk.

2 lutego odbyły się zawody dziewcząt. Na starcie zgłosiły się cztery szkoły z SP 1 i 2 z Jarosławia, SP Radymno, SP Makowisko. Nasza drużyna osiągnęła następujące wynik:

SP1 Jarosław - SP2 Jarosław 12 - 5
SP1 Jarosław - SP Radymno 25 - 2
SP1 Jarosław - SP1 Makowisko 16 - 3

Ostatecznie nasza drużyna dziewcząt, podobnie jak dzień wcześniej chłopcy, zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować powiat jarosławski na zawodach rejonowych, które również odbędą się w naszej szkole.
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Aab Maja, Nowak Gabriela, Machaj Milena, Kaczmarek Julia, Trzyna Julia, Rejent Karolina, Sawa Julia, Węglarz Maja, Chycińska Julia, Karuś Nikola, Sęk Patrycja, Knara Gabriela, Ospelt Natasza, Puzio Julia, Kaltenbeg Lena, Kostieva Wiktoria.

Gratulujemy!