18 maja silna reprezentacja naszej szkoły (czworo uczniów wraz z nauczycielkami) wzięła udział w miedzypowiatowym spotkaniu integracyjnym w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Cieszanowie, wieńczącym działania podjęte w ramach programu ”Serce i Pomoc".

Spotkanie było świetną okazją do zawarcia nowych przyjaźni,ale przede wszystkim do doskonałej, beztroskiej zabawy. Czwartoklasiści wzięli udział w taktycznej grze terenowej, uczestniczyli w konkurencjach sprawnościowych oraz w zadaniach rozwijających sprawność intelektualną.

Nasza szkoła już drugi rok realizuje program, którego celem jest bezstresowe przejście uczniów na kolejny etap edukacyjny. Uczniowie "Jedynki" zgodnie twierdzą, że.... CZWARTA KLASA JEST SUPER!!!!!!!