W dniu 12 grudnia Hotelu Bristol Rzeszów Tradition & Luxury odbył się Turniej Finałowy projektu "Szachy w Podkarpackich Szkołach". W turnieju, który rozgrywany był "systemem szwajcarskim" na dystansie siedmiu rund, uczestniczyło ponad 150 uczniów z naszego województwa w tym pieciu naszych uczniów : Bartłomiej Styrna, Garbacz Szymon, Tadla Karol, Kuras Antoni, Oliwier Szuba.

Miło jest nam poinformować,że w kategorii klas czwartych chłopców bezkonkurencyjny okazał się Szymon Garbacz, który w turnieju wygrał wszystkie siedem partii zdobywając pierwsze miejsce. Pozostali nasi uczniowie również spisali się bardzo dobrze zajmując miejsca w pierwszej i drugiej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.