Z życia szkoły

Ile wody potrzeba do produkcji ubrań mieszczących się w jednej szafie? Czy dżdżownice jedzą plastik? Ile śmieci rocznie produkuje każdy z nas? Czy Europa może być pierwszym na świecie neutralnym klimatycznie kontynentem? Odpowiedzi na te pytania uzyskali uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VIII”, organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Półkolonie w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu (I i II turnus) - ważne informacje.

Fotorelacja.

Dawid Oważany

Kacper Zelaznowski:

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych między innymi dla szkół podstawowych. W roku szkolnym 2023/2024 to już XVI edycja. Dzięki temu programowi, uczniowie klas drugich zasilili swoją wiedzę z zakresu ekologii.

Fotorelacja.

Sezon wycieczkowy w pełni. Klasa 6b podsumowała swój rok pracy wspólnym wyjazdem w Bieszczady. Pogoda w bieszczadzkim lesie była wprawdzie jak w lesie równikowym ale nie przeszkodziło to na wesołe, wspólne spędzenie czasu. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

Od dnia 14.06.2024 obowiązuje nowy Regulamin Stołówki Szkolnej.

Zapisy na obiady na rok szkolny 2024/2025 ruszają 01.08.2024.

Od tego dnia będą też dostępne Karty Zgłoszenia – do pobrania na stronie szkoły lub w sekretariacie.