W środę, 7 listopada 2018 roku uczniowie wraz z nauczycielami, pracownikami, rodzicami oraz sympatykami naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Po zakończeniu Mszy najstarsza młodzież wróciła na lekcje, gdzie czekała na nich piosenka patriotyczna odtwarzana w naszym radiowęźle, zaś najmłodsze dzieci "Jedynki" odegrały krótkie przedstawienie upamiętniające historyczne wydarzenie, którym od stu lat żyje cała Polska. Wszystkim zgromadzonym występ naszych uzdolnionych dzieci z klas 0 - 2 bardzo się spodobał, a zakończył go niezaplanowany, lecz bardzo efektowny POLONEZ poprowadzony przez dyrektora Olafa Pokrywkę oraz Królową Jadwigę, w którą wcieliła się Martyna Brzana.

Dziękujemy wszystkim z naszej „Jedynkowej" rodziny za włączenie się z takim zaangażowaniem w obchody Święta Niepodległości.

4/