W minioną środę, w godzinach popołudniowych, nikogo nie trzeba było zachęcać, by przyszedł do szkoły. Nikt nie sprawdzał obecności, nikt nie upominał, nie trzeba było się uczyć ani zmazywać tablicy, wystarczyło być DZIECKIEM lub mieć w sobie dziecięcą radość życia.

Ogromnie się cieszymy, że nasz drugi jedynkowy Dzień Dziecka cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Przybyła ponad setka dzieci z rodzicami i rodzeństwem. Warto zaznaczyć, że nasza zabawa została przygotowana z myślą nie tylko o obecnych, ale również przyszłych uczniach naszej szkoły. Każdy dostał imienne zaproszenie do wspólnej zabawy, której zdecydowanie u nas nie brakowało.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji, zaangażowanie i wsparcie duchowe.

Szczególne podziękowania należą się oczywiście naszym gimnazjalistom, którzy jak zwykle nie zawiedli i pomimo zaplanowanych na ten dzień zajęć stanęli na wysokości zadania i razem z nami współtworzyli świąteczny dzień Dziecka.

2/