W czwartek 25 października 2018 odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia”. Na ceremonie przybyli zaproszeni goście m.in. rodzice, nauczyciele, starsi koledzy i koleżanki.

Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny,w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne,to był egzamin,który zdali na szóstkę.Najważniejszym momentem uroczystości bylo złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz prasowania na uczniów,ktorego dokonał pan dyrektor Olaf Pokrywka.W ten sposob pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i ich głowy ozdobiły birety.Po części artystycznej uczniowie zostali zaproszeni do sal na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

1/