W dniach 17-19 maj 2024 miały miejsce Mistrzostwa Europy Combat Ju Jutsu w Malgrat de Mar, Hiszpania. Zawody odbywały się w trzech formułach: Close Contact, Ground Fight i Full Contact.

Kadra Polskiej Federacji Combat Ju-Jutsu (PFCJJ) liczącą 24 zawodników łącznie zdobyła 28 medali: 6 x 🥇 9 x 🥈13 x 🥉 oraz kilka 4 i 5 miejsc.

Uzyskane wyniki zapewniły drużynie z Polski 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej juniorów 🏆

Bartosz Wilk, uczeń naszej szkoły, który na co dzień trenuje w Szkole Sztuk Walki Cobra pod okiem trenerów Ireneusza Frankiewicza i Daniela Wilka, reprezentował Polskę w formule Ground Fight w kategorii 12-13 lat do 40 kg.

Po trudnych walkach z cięższymi i większymi zawodnikami zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy.