7 czerwca, w wigilię wspomnienia Świętej Królowej Jadwigi Andegaweńskiej, nasza szkoła obchodziła swoje święto. Rozpoczęliśmy je od Uroczystej Mszy Świętej, a następnie spotkaliśmy się na Akademii.

Po powitaniu naszych dostojnych gości w osobach Pani Patrycji Lachnik- zastępcy Burmistrza Miasta Jarosławia, Pana Piotra Kozaka- Przewodniczącego Rady Miasta, Pani Elżbiety Śliwińskiej-Dąbrowskiej - Dyrekor JOKiS, Pani Magdaleny Cisek-Skiby - Radnej Miasta Jarosławia wręczono dyplomy uznania za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe oraz nagrody w szkolnym konkursie literacko-kaligraficznym "Święta Jadwiga piórem opisana".
W kolejnej części nastąpiło uroczyste przekazanie Sztandaru Szkoły i złożenie ślubowania przez nowy poczet sztandarowy.

Po części oficjalnej uczniowie klasy 3 c i 2 b zaprezentowali piękny, historyczny program dotyczący historii szkoły od momentu decyzji o budowie gmachu, poprzez czasy wojny, aż po czasy współczesne.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne świętowanie dnia Patrona szkoły.

Fot.: Filip Lesiak